Online Alışveriş Sitemiz Yayında
www.duvaryap.com websitemizi inceleyebilir, ürün satın alabilirsiniz.
Şimdi Alışveriş Yap

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Senaform Cephe Süslemeleri 2006 yılında kurulmuş, kaliteli, ekonomik ve estetik polistren dış cephe profilleri geliştirmekte uzmanlaşmış bir firmadır. Teknik kadromuz projelendirme aşamasında getirdiği estetik çözümler, CAD ve 3D grafik animasyonlarla, mimarı anlamda modern tasarımlar yaparak sunmaktadır.   Firmamızın vizyonu, rekabet avantajı yaratarak , bilgi ile çalışan mutlu ve egitimli insan gücü oluşturma stratejisini hayata geçiren müşteri odaklı hizmet anlayışımızla yaşamı kolaylaştırıcı, polistren’den mamül yenilikleri Türkiye’ye ve Dünya’ya taşımaktır.   Senaform Cephe Süslemeleri misyonu yenikleri takip ederek, dünya standartlarında çevre dostu ürünler üretmektir. Çalışanlarının ve iş ortaklarının yaşam standartlarına katkı sağlamaktır. İhracatını yatırıma dönüştürerek istihdamı arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz; dürüst, yenilikçi ve öncü, çevreci, güçlü ve hızlı, kurumsal, güvenilir olmak ve insana değer vermektir.   Senaform Cephe Süslemeleri, dış cephe yapı sistemleri üretiminin yanı sıra iç cephe yapı sistemleri üretimine de başlamıştır. Hızla büyüyen ve kurumsallaşan firmamız, yaşamın değerini bilerek dünyaya değer katan vizyonuyla ülkesine ve halkına hizmet üretmeyi amaç edinmiş, dürüst, insana değer veren, yenilikçi, öncü çevreci, güçlü, hızlı kurumsal ve güvenilir bir kuruluştur.   Senaform Cephe Süslemeleri’ nin hedefi Avrupa Birliği ülkelerinden sonra Orta Asya ülkelerine yaptığı ihracatın grafiğini hızla yükseltmektir.
Tasarım ve Arge departmanıyla ürün yelpazesini genişletmekte, klasik modellerin yanı sıra modern, kullanışlı, hava şartlarına uyumlu, estetik ve yeni modelleri beğeninize sunmak için çalışmaktadır.   Senaform Cephe Süslemeleri üretimin her aşamasında en yüksek kalite ve verimi sağlayabilmek için EPS üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır.
Mimarların uygulamalarında aradığı dekoratif detaylara ve estetiğe sahiptir. Geliştirilmiş dekoratif yapı malzemelerimiz kullanım esnekliği, uygulama kolaylığı ve pratik montaj çözümleriyle teknik elemanların işlerini kolaylaştırır. İş gücünüzü ve verimliliğinizi arttırır.   Senaform Cephe Süslemeleri’ nin kalite yönetimini, üretim kalitesinden hizmet zamanlama koordinasyonuna kadar üretimin ve dağıtımın her aşamasında hissedersiniz.   Söve ve EPS üretimini gerçekleştirdiği Velimeşe’ deki fabrikası ve yaygın bayi ağı ile siz neredeyseniz hizmeti ayağınıza getirir.   Senaform, yapılarınızın yeni yüzü..